Чек дис аут
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Вие и ваишот фото-апарат

Go down 
2 posters
АвторПорака
Publisher

Publisher


Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 30

Вие и ваишот фото-апарат Empty
ПишувањеПредмет: Вие и ваишот фото-апарат   Вие и ваишот фото-апарат EmptyЈануари 10th 2010, 13:44

Во темава постирајте некои од своите сопствени дела. Било тоа природа, пејсажи, портрети, макро-свет итн.
Да видиме до каде може да оди човековата идеја. Вие и ваишот фото-апарат 877519

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
https://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva


Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Вие и ваишот фото-апарат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   Вие и ваишот фото-апарат EmptyЈануари 10th 2010, 19:28

Вие и ваишот фото-апарат Dsc00415y

Вие и ваишот фото-апарат Dsc00424d
Вратете се на почетокот Go down
Diva

Diva


Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Вие и ваишот фото-апарат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   Вие и ваишот фото-апарат EmptyЈануари 10th 2010, 19:33

Вие и ваишот фото-апарат 93427597
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Вие и ваишот фото-апарат Empty
ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   Вие и ваишот фото-апарат Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Вие и ваишот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Фотографија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions