Чек дис аут
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Реформи во образованието

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher


Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 31

Реформи во образованието Empty
ПишувањеПредмет: Реформи во образованието   Реформи во образованието EmptyЈануари 6th 2010, 20:46

Потребни ли се реформи во образованието?
Ако се потребни, што мислите дека треба да се смени?
Вратете се на почетокот Go down
https://checkthisout.macedonianforum.net
 
Реформи во образованието
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions