Чек дис аут
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Средно образование

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher


Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 31

Средно образование Empty
ПишувањеПредмет: Средно образование   Средно образование EmptyЈануари 4th 2010, 04:03

Свесни сме во каква состојба е средното образование во Македонија. Професорите се бескруполозни, учениците се нескротливо немирни а наставата е потполно промашување.
Што мислите, на што се должи ова? Дали секој образовен систем претрпува вакви девијации или е тоа случај само кај нас во Македонија?
Вратете се на почетокот Go down
https://checkthisout.macedonianforum.net
 
Средно образование
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions