HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Оскари 2010

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Оскари 2010   Јануари 4th 2010, 03:02

Осумдесет и вторите по ред Оскари, како што беше најавено ќе се одржат на седми март, секако во Кодак театарот. Кои се вашите фаворити и кои филмови во кои категории мислите дека ќе добијат Оскар?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Оскари 2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog