HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Семејни проблеми

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Семејни проблеми Empty
ПишувањеПредмет: Семејни проблеми   Семејни проблеми EmptyЈануари 12th 2010, 03:07

Семејство не е семејство ако покрај слогата и разбирањето кое ги носи со себе, од време на време не подлегне на некои проблеми.
Во темава ќе дебатираме за тоа колку се семејните проблеми корисни во зајакнувањето на односите на членовите во семејството?
Дали и покрај раздорот кој го прават, сепак можат да се сметаат како причина плус во развојот на едно семејство и негово комплетирање?

Исто така, во темава ќе пробаме и да решиме некој семеен проблем доколку некој од нас го има.
Повелете, искажете ги своите ставови и евентуалните проблеми.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Семејни проблеми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Дом и семејство-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure, Scrapbook | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions