HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Вие и ваишот фото-апарат

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Вие и ваишот фото-апарат   Јануари 10th 2010, 13:44

Во темава постирајте некои од своите сопствени дела. Било тоа природа, пејсажи, портрети, макро-свет итн.
Да видиме до каде може да оди човековата идеја.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   Јануари 10th 2010, 19:28Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   Јануари 10th 2010, 19:33

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вие и ваишот фото-апарат   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вие и ваишот фото-апарат
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Фотографија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog