HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Реформи во образованието

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Реформи во образованието   Јануари 6th 2010, 20:46

Потребни ли се реформи во образованието?
Ако се потребни, што мислите дека треба да се смени?

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Реформи во образованието
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com