HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Планови за 2010 :)

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Планови за 2010 :) Empty
ПишувањеПредмет: Планови за 2010 :)   Планови за 2010 :) EmptyЈануари 6th 2010, 20:40

Кои се вашите планови за 2010?
Моите ги има побајаги, ама сепак ќе си ги кажамПланови за 2010 :) 253105

-Многу повеќе да се чувам од настинки годинава Планови за 2010 :) Icon_smile
-Да си поминам супер на матурската вечер
-Да положам матура без проблем
-Да се запишам на факс
-Да имам исполнето лето со луѓето кои ми значат и ги сакам
-Да прошетам уште некаде по светов со играорна Планови за 2010 :) Icon_smile
-Малку да напреднам во делот на музичка образованост
-Повеќе кафиња да си испијам во Пипл
-Почесто да се смеам и да се радувам на успесите на блиските
-Почесто да помагам на оние околу мене
-Да почнам да станувам понезависен во однос на донесување одлуки
-Почесто да носам правилни одлукиПланови за 2010 :) Icon_smile
-Да почнам подиректно да ги кажувам работите
-Да им покажам на тие околу мене дека не секогаш можам да бидам увце кое слуша, дека понекогаш и јас треба да зборувамПланови за 2010 :) Icon_smileПланови за 2010 :) Icon_smileПланови за 2010 :) Icon_smile
-И на крај, да си ја стенчам линијатаПланови за 2010 :) Icon_smile Морам да симнам некое килце, не ме личи вакаПланови за 2010 :) Icon_smileПланови за 2010 :) Icon_smile
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Планови за 2010 :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: Планови за 2010 :)   Планови за 2010 :) EmptyЈануари 8th 2010, 13:35

Јас немам толку многу Планови за 2010 :) 457830

- да дипломирам
- да научам да ја играм Елено моме (мислам вака се викаше орото Планови за 2010 :) 80810 )
- да одам на море (не ми е гајле на кое, битно да има песок кај што ќе можам да си ги укопувам нозете кога се сончам на стомак и задникот кога се сончам на грб) Планови за 2010 :) 457830
- да почнам малку по малку да подработнувам нешто Планови за 2010 :) 457830
Вратете се на почетокот Go down
 
Планови за 2010 :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Општи муабети-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions