HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Хардвер и софтвер проблеми

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Хардвер и софтвер проблеми   Јануари 6th 2010, 19:05

Доколку имате некој хардверски или софтверски проблем, обратете се овде. Некој од нас можеби ќе знае како да ви помогне.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Хардвер и софтвер проблеми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Хардвер и софтвер-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure, Scrapbook | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com