HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Денес се чувствувам...

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... EmptyЈануари 6th 2010, 19:04

Денес сум расположен. Не знам дали е тоа поради празников или е тоа поради убавите работи кои ми го исполнуваат животот.

Повелете, напишете си како се чувствувате и која е причината за тоа.
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... EmptyЈануари 7th 2010, 00:02

Катастрофа ми е денов. Цел ден учам и плус сум настината, носот ми е затнат, ставам капки на два саата. Убиќу се.
Иначе се друго е ок Денес се чувствувам... 457830
Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... EmptyЈануари 8th 2010, 00:34

Денес се чувствувам прекрасно и исполнето. Се уште ме држат празничните емоцииДенес се чувствувам... 253105
Убаво ми е кога сум вака расположен.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... EmptyЈануари 12th 2010, 01:30

Денес ми е малку пофино зашто помина барем еден испит. Од утре пак по старо Денес се чувствувам... 457830
Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... EmptyЈануари 12th 2010, 02:57

Денес се чувстувам исцрено и алармирано.
Ме фаќа паника во однос на матурата. Иако знам дека ќе успеам да се спремам, ме плаши фактот што се уште немам фатено книга македонски да учам за да ги пополнам дупките што ги имам.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Sponsored content
Денес се чувствувам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес се чувствувам...   Денес се чувствувам... Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Денес се чувствувам...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Општи муабети-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions