HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што после крајот на една љубов?

Go down 
АвторПорака
Publisher

avatar

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Што после крајот на една љубов?   Јануари 6th 2010, 18:58

Се наоѓаме во ситуации неочекувано да ја завршиме врската во која сме биле.
Што потоа?
Се предавате ли на тагата и депресијата? Се давите ли во прашања барајќи ги причините за тоа што се случило?
Или едноставно продолжувате со животот онаму каде што сте застанале, иако покрај себе веќе ја немате онаа драга личност која на некој начин ви беше витална потпора?
Како се справувате со крајот на врските?
Ама мислам на оние посериозните
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Што после крајот на една љубов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Љубов и секс-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog