HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Марки на телефони

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Марки на телефони Empty
ПишувањеПредмет: Марки на телефони   Марки на телефони EmptyЈануари 5th 2010, 21:35

Од она кое до сега го имам користено, најзадоволен сум од Сони Ериксон.
Која марка на телефон ја користите вие и од која сте највеќе задоволни?
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Марки на телефони Empty
ПишувањеПредмет: Re: Марки на телефони   Марки на телефони EmptyЈануари 5th 2010, 23:39

Јас имам Самсунг е530.
Марки на телефони Samsung-e530-g

Многу сум задоволна, го користам 4 години ама ако некогаш купувам мобилен ќе купам Сони Ериксон.
Вратете се на почетокот Go down
 
Марки на телефони
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Мобилни телефони и телефонија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions