HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Денес дознав...

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Денес дознав... Empty
ПишувањеПредмет: Денес дознав...   Денес дознав... EmptyЈануари 5th 2010, 19:47

Ако нешто ве изненадило, нешто што досега не сте го знаеле, тука кажете си Денес дознав... 457830

Многу се изненадив кога дознав (ова не беше денес ама ми текна па да си кажам) дека ушната смола лечи херпес Денес дознав... 286719 . Јас сепак преферирам херпес Денес дознав... 457830
Вратете се на почетокот Go down
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Денес дознав... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Денес дознав...   Денес дознав... EmptyЈануари 12th 2010, 01:37

...дека во морето има нешто што се вика морска краставица (морски краставац) и дека во него има црева (па веројатно тоа значи дека не е растение туку животно) Денес дознав... 457830 Битно смешна ми беше глетката кога ја видов крастајцата црна, дебела и долга како јагула Денес дознав... 339377
Вратете се на почетокот Go down
 
Денес дознав...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Општи муабети-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions