HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Толеранција на болка

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Толеранција на болка   Јануари 5th 2010, 19:38

Колкав е вашиот степен на толеранција на болка?
Можете ли подолго време да издржите болка и како се снаоѓате во моменти кога не можете да се ослободите од неа? Доколку ве боли глава или стомак, веднаш пиете апче или можете долго време да издржите и пиете само во екстремни случаи?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Толеранција на болка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Здравје-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure, Scrapbook | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create a blog