HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Изгубени

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Изгубени   Јануари 5th 2010, 19:32

Уште помалку од еден месец до почетокот на шестата и последна сезона од Изгубени (за оние што ја симнуваат од интернет, за другите препорачувам да не ја читаат темава поради спојлери).
Првата епизода ќе биде на 2.2.2010 и се надевам дека конечно ќе се разрешат сите мистерии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Изгубени
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblog.com