HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Предупредете што не вреди да се гледа

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Предупредете што не вреди да се гледа   Јануари 4th 2010, 01:29

Доколку имате некое лошо мислење за некој филм кој сте го гледале, дајте ја својата лоша критика тука. Па ако некој филм добие повеќе лоши критики, да знаеме да не го трошиме времето залудно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Предупредете што не вреди да се гледа
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com