HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Не можам а да не се пожалам...

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Не можам а да не се пожалам... Empty
ПишувањеПредмет: Не можам а да не се пожалам...   Не можам а да не се пожалам... EmptyЈануари 5th 2010, 19:01

Жалби и поплаки тука Не можам а да не се пожалам... 457830 Ако нешто ви се случило денес што ве изнервурало, пожалете си се.

Јас морам да си се пожалам дека сум настината и врв денес ми беа шљаканицине по градов. Сакам снег ама ова е кашаааа!
Вратете се на почетокот Go down
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Не можам а да не се пожалам... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Не можам а да не се пожалам...   Не можам а да не се пожалам... EmptyЈануари 12th 2010, 01:39

Значи ова е до сите професори: кога ќе речете дека имаме два саата за пишување, не значи дека тоа се два саата од времето кога требало да почне испитот туку од времето кога стварно почнал! Не може 15 минути да се шетаме и да се редиме и после во исто време да завршиме! Е така Не можам а да не се пожалам... 37131 Не можам а да не се пожалам... 37131
Вратете се на почетокот Go down
 
Не можам а да не се пожалам...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Општи муабети-
Отиди до:  
Free forum | Art, Culture and Leisures | Creative leisure, Scrapbook | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions