HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Морам да се пофалам...

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Морам да се пофалам... Empty
ПишувањеПредмет: Морам да се пофалам...   Морам да се пофалам... EmptyЈануари 5th 2010, 18:57

Ако имате нешто да се пофалите одма кажувајте Морам да се пофалам... 457830

Јас да си се пофалам дека си имам нов масажер што би требало да делува и против масни наслаги и редовно го употребувам па ќе видиме дали ќе има резултати (се надевам ќе пишам тука да се пофалам Морам да се пофалам... 457830 )
Вратете се на почетокот Go down
 
Морам да се пофалам...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Општи муабети-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions