HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Постои ли бог?

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Постои ли бог?   Јануари 5th 2010, 02:40

Живееме во време кога многумина се сомневаат во неговото постоење.
Оние кои веруваат, знаат дека постои, а оние кои не веруваат бараат докази за да можат да ги разберат верниците.
Постои ли бог?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Постои ли бог?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Религија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblog