Чек дис аут
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Кој интернет прелистувач го користите?

Go down 
2 posters
АвторПорака
Diva

Diva


Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Кој интернет прелистувач го користите? Empty
ПишувањеПредмет: Кој интернет прелистувач го користите?   Кој интернет прелистувач го користите? EmptyЈануари 5th 2010, 01:50

Со што ви е најудобно да работите? Со Опера? Со Мозила? Има ли навистина најдобар прелистувач или секој си има свои позитивни и негативни страни?

Јас лично користам најчесто Опера но честопати ми се случува да не можам да видам некоја слика или да ставам видео на Операта па морам да работам со Мозила. Мислам дека најспор е Експлорерот па затоа го немам ни инсталирано Кој интернет прелистувач го користите? 457830
Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher


Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 31

Кој интернет прелистувач го користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет прелистувач го користите?   Кој интернет прелистувач го користите? EmptyЈануари 12th 2010, 03:13

Најчесто го користам Mozilla, меѓутоа понекогаш кога ми е потребна поголема прегледност користам Google Chrome и Opera.
Едно време го користев и Safari, но Mozilla-та ми се виде најлесна за употреба и најпрактична во однос на букмаркс, saving passwords и остали опцииКој интернет прелистувач го користите? 253105
Вратете се на почетокот Go down
https://checkthisout.macedonianforum.net
 
Кој интернет прелистувач го користите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Хардвер и софтвер-
Отиди до:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions