HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Кој интернет прелистувач го користите?

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Кој интернет прелистувач го користите? Empty
ПишувањеПредмет: Кој интернет прелистувач го користите?   Кој интернет прелистувач го користите? EmptyЈануари 5th 2010, 01:50

Со што ви е најудобно да работите? Со Опера? Со Мозила? Има ли навистина најдобар прелистувач или секој си има свои позитивни и негативни страни?

Јас лично користам најчесто Опера но честопати ми се случува да не можам да видам некоја слика или да ставам видео на Операта па морам да работам со Мозила. Мислам дека најспор е Експлорерот па затоа го немам ни инсталирано Кој интернет прелистувач го користите? 457830
Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Кој интернет прелистувач го користите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кој интернет прелистувач го користите?   Кој интернет прелистувач го користите? EmptyЈануари 12th 2010, 03:13

Најчесто го користам Mozilla, меѓутоа понекогаш кога ми е потребна поголема прегледност користам Google Chrome и Opera.
Едно време го користев и Safari, но Mozilla-та ми се виде најлесна за употреба и најпрактична во однос на букмаркс, saving passwords и остали опцииКој интернет прелистувач го користите? 253105

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Кој интернет прелистувач го користите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Технологија :: Хардвер и софтвер-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions