HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Класична музика

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Класична музика Empty
ПишувањеПредмет: Класична музика   Класична музика EmptyЈануари 5th 2010, 01:39

Едноставно постирајте и уживајте Класична музика 28328

Бетовен - За Елиза (мене лично омилена)

Вратете се на почетокот Go down
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Класична музика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   Класична музика EmptyЈануари 12th 2010, 01:51

Уживанција! Мене омилена ми е Зима Класична музика 28328Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Класична музика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   Класична музика EmptyЈануари 12th 2010, 02:58

Кога сме веќе кај класичната музика, морам да ја споменам Травијата на Џузепе што за мене претставува навистина едно огромно ремек дело.

_________________
This is the way you left me, I'm not pretending
No hope, no love, no glory, no happy ending...
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
Sponsored content
Класична музика Empty
ПишувањеПредмет: Re: Класична музика   Класична музика Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Класична музика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions