HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да се насмееме

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Да се насмееме   Јануари 5th 2010, 00:49

Се што не можете да сместите во виц, смешен клип, смешна песна или слично, тука постирајте.
Еве за почеток малку помодерна верзија на Хамлет

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Re: Да се насмееме   Јануари 5th 2010, 23:43

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Да се насмееме
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Рекреација :: Хумор-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Have a free blog with Sosblog