HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Стил на музика

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Стил на музика Empty
ПишувањеПредмет: Стил на музика   Стил на музика EmptyЈануари 4th 2010, 04:22

Кој стил на музика највеќе го преферирате?
Дали тој стил е нешто кое ве исполнува или сте негов “заробеник“ поради околината во која се наоѓате.
Набројте и неколку изведувачи од вашиот тип на музика за да можеме и ние полесно да ги запознаемеСтил на музика 253105
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Стил на музика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions