HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Филателисти

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Филателисти   Јануари 4th 2010, 04:21

Па, дали сте филателисти?
Собирате ли поштенски маркици и правите ли колекции од нив?
Ако да, дали ги подредувате по година, по боја, по локација...?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Филателисти
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Хоби-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Create your own blog