HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилен тим

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Омилен тим   Јануари 4th 2010, 04:13

Ајде форумџии, кажете си за кој тим навивате и со срце и со душа кога игра на фудбалските терени.

Мојот избор е Манчестер Јунајтед
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Омилен тим
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Спорт :: Фудбал-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com