HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правопис и правоговор

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Правопис и правоговор   Јануари 4th 2010, 04:10

Темава нека ни послужи како место каде ќе можеме да најдеме некои од поважните правила во пишувањето и зборувањето на македонскиот литературен јазик.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Правопис и правоговор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Забава и култура :: Уметност, литература и јазик-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Sosblog.com