HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Која е поентата на живеењето?

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Која е поентата на живеењето? Empty
ПишувањеПредмет: Која е поентата на живеењето?   Која е поентата на живеењето? EmptyЈануари 4th 2010, 04:07

Многу пати сме се запрашале зошто некои работи ни се случуваат токму на нас.
А најчесто се запрашуваме зошто толку се мачиме кога еден ден и онака ќе нè нема.
Што мислите која е поентата на живеењето?
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Која е поентата на живеењето?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Психологија и философија-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions