HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Средно образование

Go down 
АвторПорака
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 26

ПишувањеПредмет: Средно образование   Јануари 4th 2010, 04:03

Свесни сме во каква состојба е средното образование во Македонија. Професорите се бескруполозни, учениците се нескротливо немирни а наставата е потполно промашување.
Што мислите, на што се должи ова? Дали секој образовен систем претрпува вакви девијации или е тоа случај само кај нас во Македонија?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Средно образование
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | www.sosblog.com