HomeБарајРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Групна терапија

Go down 
АвторПорака
Diva

Diva

Мислења : 70
Регистриран : 2010-01-04

Групна терапија Empty
ПишувањеПредмет: Групна терапија   Групна терапија EmptyЈануари 4th 2010, 03:11

Наместо да си ја трескате главата од проблеми и да чувате се во себе, кажете си што ве мачи токму овде. Тука сме да си дадеме поддршка и совет без никакви предрасудиГрупна терапија 253105
Вратете се на почетокот Go down
Publisher

Publisher

Мислења : 67
Регистриран : 2010-01-02
Возраст : 27

Групна терапија Empty
ПишувањеПредмет: Re: Групна терапија   Групна терапија EmptyЈануари 4th 2010, 03:13

Моментално се нервирам со еден проект на кој се зафатив. Знам дека кога - тогаш ќе го најдам крајот, ама сепак се чувстувам многу напнато
Вратете се на почетокот Go down
http://checkthisout.macedonianforum.net
 
Групна терапија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Чек дис аут :: Начин на живот :: Психологија и философија-
Отиди до:  
Create a forum on Forumotion | Art, Culture and Leisures | Creative leisure, Scrapbook | © phpBB | Free forum support | Контакт | Report an abuse | Latest discussions